Doç. Dr.
Mesrure
Köseoğlu

Nöroloji
(Beyin ve Sinir Hastalıkları),
Uyku Bozuklukları
İSTANBUL

Doç. Dr. Mesrure Köseoğlu

1971 yılında Razgrat’ta doğmuştur. Kuleli İlkokulu ve Tarhan Koleji sonrası, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

2003-2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı’nda nöroloji uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak mecburi hizmet görevini yapmıştır.

2013 yılından bu yana Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Bölümünde
çalışmakta olup 2021 yılında doçent unvanını almıştır.

Özel ilgi alanları Multipl Skleroz ve uyku bozuklukları olup hâlen BRSHH nöroloji bölümünde Multipl Skleroz ve Demiyelinizan Hastalıklar Birimi ve UYEPAM Birimi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

Mesleki Tecrübe
15 YIL

MEDYA

İletişim

SOSYAL MEDYA

Copyright © Doç. Dr. Mesrure Köseoğlu | Tüm hakları saklıdır

Örnek sayfa

Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim sitem. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!